Maziva

Maziva

Originální maziva Komatsu

Společnost KUHN dodává svým zákazníků vysoce kvalitní maziva, provozní náplně a vysoce vyspělé nemrznoucí směsi pro motory, kapaliny pro brzdové systémy a oleje pro hydraulické systémy stavebních strojů.

NEMRZNOUCÍ SMĚSI

Nemrznoucí směsi Komatsu jsou určeny pro motory z hliníku či hliníkových slitin stejně jako pro hliníkové nebo hliníko-bronzové chladiče. Jsou vhodné zejména pro současné moderní motory, které vyžadují  precizní teplotní ochranu. Nemrznoucí směsi Komatsu jsou odolné proti mrazu až do -40 °C. 

MOTOROVÉ OLEJE

Motorové oleje jsou speciálně vyvinuty pro použití v motorech stavebních strojů a pro použití s palivy o nízkém obsahu síry. Zároveň pokrývají velký rozsah provozních teplot.

HydraulicKÉ OLEJE

Jsou speciláně vyvinuty pro použití s hydraulickými systémy Komatsu. Tyto hydraulické oleje nabízejí maximální ochranu proti otěru a velmi vysoký rozsah porovozních teplot. 

PŘEVODOVÉ OLEJE

Tyto převodové oleje jsou speciálně navrženy pro použití v převodovkách, tlumičích, skříních řízení a koncových převodech. Navíc mohou být tyto oleje také použity v otočových motorech a hydraulickém přídavném příslušenství.

BRZDOVÉ KAPALINY

Brzdové kapaliny jsou skvělou volbou pro použití v diferenciálech a vícekotoučových brzdách. Nicméně jsou také vhodné pro použití v převodovkách, hydraulických systémech a posilovačích řízení v průmyslových a zemědělských zařízeních.

Kontaktujte nás!