Stavební stroje / Údržby

Údržby

Údržby

Efektivní servis - spolehlivá údržba

Zákazníci společnosti KUHN mohou vždy očekávat prvotřídní servis. Opravy a údržby jsou prováděny rychle a na nejvyšší technické úrovni jak u zákazníka, tak i v dílnách společnosti. Pokud dojde k poruše na jakémkoliv typu stavebního stroje, mohou naši technici, díky síti sedmi poboček, velmi rychle reagovat a provést rychlý servisní zásah. 

Maximální výkon

Neustálé sledování motoru a hydraulických parametrů je obzvláště důležité pro zajištění maximálního výkonu a efektivity Vašeho stroje. Proto jsme zavedli službu "PM Clinic Service", která se skládá z řady testů opakujících se každých 1000 motohodin Vašeho stroje. Tato služba Vás přesně informuje o nutnosti provést opravu motoru či úpravu výkonu hydraulického čerpadla. V rámci preventivních opatření budete informování o drobných i větších závadách, jejichž rychlé odstranění Vám umožní vyhnout se velkým a drahým opravám. Stroje Komatsu mohou být vybaveny výstupními testovacími porty pro PM Clinic, což umožňuje provést kompletní testy přibližně za jednu hodinu. 

Vysoce profesionální diagnostika

Služba PM Clinic je prováděna speciálně vyškolenými odborníky společnosti KUHN pomocí vysoce rozvinutých diagnostických nástrojů. Je doporučeno provést tuto prohlídku servisními techniky ihned po první 1000 motohodinové údržbě. To poskytuje našim zákazníkům důležité informace o správném nastavení parametrů jejich stroje pro dosažení jeho maximální účinnosti.

Kontaktujte nás!