Stavební stroje / Opravy/Dílenské opravy

Opravy/Dílenské opravy

Opravy/Dílenské opravy

Opravy v jeden den

Více než 90% všech oprav prováděných společností KUHN je dokončeno v jeden den. Toho je mimo jiné dosaženo díky síti sedmi poboček společnosti KUHN v České Republice a dalším devíti pobočkám v okolních státech. Kromě toho společnost KUHN zajišťuje i vysokou dostupnost náhradních dílů a to do 24 hodin. Toto pokrytí a vhodné plánování umožňuje Vám a Vašim strojům realizovat plánované pracovní postupy a regulovat Vaše procesy.

Snadná výměna součástí

Komatsu Reman Europe, poskytovaný společností KUHN je programem výměny náhradních dílů, zahrnující širokou škálu repasovaných náhradních dílů pro všechny současné modely Komatsu. Použití originálních náhradních dílů při jejch repasování a jejich následné testování zajišťují optimální kvalitu. Program je založen na principu výměny. Pošlete nám své komponenty, které je potřeba vyměnit. Použití repasovaných komponent poskytuje úsporu až 50% ve srovnání s objednáním zcela nového náhradního dílu.

Garantovaná kvalita

Kvalita repasovaných součástí je podstatou tohoto programu.  Při repasování jsou použity výhradně originální náhradní díly. Navíc repasované komponenty vyhovují nejnovějším požadavkům a jsou tak vždy těmi nejmodernějšími. Díky přístupu do příslušných databází mají odborníci společnosti KUHN k dispozici vždy nejnovější technické údaje. Repasované součásti jsou odpovídajícím způsobem kontrolovány a certifikovány, což zajišťuje jejich velkou spolehlivost a následně vysoký výkon Vašeho stroje.

Kontaktujte nás!