Stavební stroje / Náhradní díly

Náhradní díly

Náhradní díly

Originální náhradní díly Komatsu

Objednáním originálních náhradních dílů a originálních otěrových dílů Komatsu zvýšíte provozní životnost Vašich stavebních strojů. To zajišťuje ochranu Vašich investic a mnohaletou produktivitu Vašich strojů.

NEJŠIRŠÍ NABÍDKA

Komatsu je jediný výrobce, který je schopen dodávat ucelený program náhradních dílů velmi podobné kvality nebo neustále se vylepšující originální náhradní díly pro stroje Komatsu. Ať jsou to podvozky, filtry, klínové řemeny, hadice, šrouby nebo O-kroužky: Náhradní díly Komatsu jsou vždy k dispozici a poskytují nejlepší ochranu pro Vaše stavební stroje Komatsu. 

LEPŠÍ NEŽ ORIGINÁL

Každá jednotlivá součást Komatsu byla pečlivě vyvinuta tak, aby odpovídala požadovaným tolerancím svých strojů. Originální náhradní díly Komatsu buď vždy přesně odpovídají individuálnímu nahrazení původní součásti nebo jsou ještě kompatibilnější se strojem než původní součást. Díky novým technologiím a materiálům můžete z těchto inovací jen získat.

MaxiMÁLNÍ SPOLEHLIVOST

Stavební stroje Komatsu představují extrémní spolehlivost a to i v nejnáročnějších provozních podmínkách. Každá součást je vysoce odolná, maximálně kompatibilní s ostatními součástmi a tak může fungovat naprosto bezchybně. Použitím originálních náhradních dílů Komatsu, odolných proti opotřebení, může být životnost a spolehlivost Vašich strojů Komatsu ještě zvýšena.   

VĚTŠÍ EFEKTIVITA - NIŽŠÍ NÁKLADY

V krátkodobém výhledu mohou levnější repliky a zdánlivě kompatibilní náhradní díly ušetřit peníze, ale v průběhu času mohou výrazně zvýšit Vaše náklady. Originální náhradní díly a otěrové součásti Komatsu jsou vždy dostupné a navíc vzhledem ke své vyšší kvalitě reprezentují efektivnější variantu, která v závěru Vaše náklady snížuje. Originální náhradní díly Komatsu tak zajišťují dlouhodobou životnost Vašich strojů Komatsu.

Kontaktujte nás!