Stavební stroje / Zuby a adaptéry

Zuby a adaptéry

Zuby a adaptéry

Komatsu se stará o všechny aspekty týkající se Vašeho stroje. To zahrnuje nabídku nejpokročilejších, nejspolehlivějších a nejvhodnějších součástí pro optimalizaci výkonu Vašeho stroje a tím i pro snížení nákladů na jeho provoz. Nabízíme také nejvyšší odborné znalosti nejen o součástech, ale i o stroji jako celku a pomáháme Vám tak udržet mimořádnou úroveň produktivity a vysokou hodnotu Vašeho stroje Komatsu.

Kmax

Zubový systém Kmax je dalším příkladem našeho odhodlání pomoci Vám získat z Vašeho stroje maximum. Zubový systém Kmax optimalizuje výkon lopaty a umožňuje rychlou a snadnou výměnu zubů čímž se stává nejefektivnějším řešením pro všechny aplikace.
Kmax má jedinečný ostrý profil a tvar. Štíhlé zuby přesahují okraj lopaty a adaptéry jsou zaobleného tvaru. Spojení mezi zubem a adaptérem je tak velmi hladké. Tyto vlastnosti společně zajišťují snadné pronikání zubů do materiálu a plynulé plnění i vysýpání lopaty. Kmax má vynikající poměr velikosti k síle. Jeho hladké povrchy zabraňují koncentraci napětí. Špice adaptéru je speciálně navržena pro maximální odolnost proti rázům. Díky těmto vlastnostem je systém Kmax velmi subtilní a odolný. 

Kmax se vyznačuje unikátním a jednoduchým zajištěním, které zaručuje bezpečné spojení zubu s adaptérem. Již žádné velké údery kladivem. Pojistka může být uvolněna jednoduchým nástrojem a nasazena pouhou rukou. Uzamčení pojistky je zajištěno zařízením velmi podobným zámku dveří. Systém je velmi bezpečný a zámek pojistky Vám umožňuje vyměnit zuby snadno a rychle, a tak dále snižovat čas potřebný na výměnu a tím i náklady.

QMAX

Nový zubový systém Qmax pro stroje řady Utility se efektivně vylepšuje s ohledem na náklady, výkon a produktivitu, což poskytuje Vašemu stroji optimalizovaný nástroj k udržení vysoké hladiny jeho konkurenceschopnosti. Díky inovacím jako je tato posouváme průmysl vpřed a potvrzujeme tak náš závazek zlepšovat podmínky pro naše zákazníky.

Zubový systém Qmax dělá pouze toto. Kope lépe, je jednoduchý na výměnu a nabízí vysokou úroveň návratnosti investic což je velmi důležité na dnešním konkurenčním trhu. Systém je kompletně navržen v Itálii a vyráběn nejpokročilejšími metalurgickými postupy. Poskytuje tak vysokou odolnost proti rázům, je odolný proti opotřebení a případnému prasknutí a to i v tvrdých a skalnatých terénech. Vysoké nároky na přesnost odlévání zubů zajišťují vysokou přesnost spojení zubu s adaptérem.

KVX

KVX je unikátní a maximálně efektivní zubový systém, kterým může být osazen jakýkoliv stroj. Poskytuje mimořádný výkon a životnost. Tento systém zahrnuje otočné zuby a otěrové desky, takže mohou být po opotřebení jedné strany snadno otočeny a tím se výrazně prodlužuje jejich životnost. Navíc jsou zuby speciálně tvrzené a všechny šrouby jsou utaženy vysokým momentem, který zajišťuje pevné spojení zubu s dásnem a poskytuje tak maximální výkon i v těch netvrdších podmínkách.

Kontaktujte nás!