Stavební stroje / Analýza oleje a opotřebení (KOWA)

Analýza oleje a opotřebení (KOWA)

Analýza oleje a opotřebení (KOWA)

Analýza oleje a opotřebení nabízí úspory

Motory, převodovky a hydraulické systémy stavebních strojů podléhají každý den extrémnímu zatížení. To způsobuje opotřebení, které může mít dalekosáhlé důsledky. Abychom napomohli včasnému odhalení opotřebení a zabránili tak vzniku souvisejících poškození, vyvinuli jsme KOWA: Komatsu wear and oil analysis. Detailní analýza vzorků oleje KOWA nabízí zákazníkům jistotu, že jednotlivé komponenty stroje pracují správně a bez závad.

Analýza oleje chrání váš stroj

KOWA je nepostradatelná ke zjištění případných poruch a předcházení předčasným poškozením motoru. V tomto ohledu jsou výsledky testování oleje naprosto průkazné. Nečistoty v oleji mohou identifikovat zablokování filtrů nebo případné netěsnosti systému. Odběr vzorků je velmi jednoduchý. Praktická sada pro odběry umožňuje rychlý a snadný odběr vzorku. Kromě toho získáte ucelený přehled o vlastnostech použitého oleje. Pravidelné analýzy oleje chrání Vaše stroje a spolu s pravidelnou údržbou dále zvyšují jejich hodnotu v případě jejich dalšího odprodeje.

užitek a výhody

Jakmile bude analýza Vašich vzorků dokončena, obdržíte její výsledek faxem nebo e-mailem. Výsledky je také možno nalézt na naší zabezpečené webové stránce: www.komatsu-kowa.com.  Díky výsledkům testů lze optimalizovat údržbu a lépe plánovat případné opravy Vašeho stroje. Obzvlášť pokud spravujete rozsáhlý vozový park, může Vám KOWA poskytnout celou řadu výhod.  

Kontaktujte nás!